Çilingir yetki sertifikasına sahip olan Antalya çilingir işletmesinden hizmet almak arzu ettiğinizde konum bilgilerinize derhal bir ekip gönderilecektir.

Çilingir yetki sertifikasına sahip olan Antalya çilingir işletmesinden hizmet almak arzu ettiğinizde konum bilgilerinize derhal bir ekip gönderilecektir. Gelen ekip size çilingir yetkili kimlik kartını gösterecektir. Daha sonrasında ise müşteri güvenirliliği açısından açılacak ev, işyeri veya otomobil ile alakalı sahiplik belgesini talep edecektir. Gelinen ev ise, tapu veya kira kontratının sizin kimlik bilgilerinizle uyuşması gerekiyor. Antalya Çilingir sitesinden bu belgelerin hangi amaçla istendiğine dair tam ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Anahtar ve Kilit Değişimi Şartları Nelerdir?

Evinizin, işyerinizin veya aracınızın anahtar ve kilit sistemini değiştirmek arzu ettiğinizde Varsak kilit değiştirme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için gelen çilingire kira kontratı veya tapunuzu göstermeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir kasayı açtırmak arzu ettiğiniz de ise o kasanın size ait olduğuna dair faturasının ibrazı mecburiyeti bulunur. Kilit ve çilingir hizmetinde güvenilir firmalarla çalışmalısınız.

Araç Anahtarları Çilingir Hizmeti

Aracınız anahtar ve kilit sistemi ile alakalı bir sorun yaşadığınızda Antalya oto çilingir hizmetini çağırabilirsiniz. Adresinize gelen personelden çilingir hizmeti alabilirsiniz. Aracın size ait olduğunu gösteren bir belge ile çözüme ulaşmanız çok basit olacaktır. Ruhsatın sahibi olan kişi aracın başında olduğu sürece güvenilir bir biçimde hizmet verilecektir. Kepez Çilingir sitesinden alacağınız hizmetlerde müşteri beğenisi ve güvenliğinin sağlanması son derece önemlidir. Açılmayan kapıları açan çilingirler o kapıların sahipleri yok ise hiçbir işlem yapmazlar.